Firmy z branży - USŁUGI

Brak zdjęcia

Przy Sudeckim Oddziale SITK działa Zespół Rzeczoznawców, który ma swoją siedzibę w Jeleniej Górze i Wałbrzychu. Zespół wykonuje różnego rodzaju ekspertyzy i oceny techniczne, a w szczególności:

Brak zdjęcia

Biuro Obsługi Nieruchomości "OMEGA" rozpoczęło działalność 1.01.1994 r. Usługi świadczymy profesjonalnie i z dużym doświadczeniem.

Brak zdjęcia

Radio Taxi Serc

Wrocław, Dolnośląskie

Do chwili obecnej jesteśmy jedyną firmą z Wrocławia i okolic, zrzeszającą taksówkarzy, która prowadzi stałą działalność charytatywną, pomagając dzieciom i osobom niepełnosprawnym. Nasi Klienci mogą być z siebie dumni, ponieważ część pieniędzy zostawianych

Brak zdjęcia

AARON - Zakład usług pogrzebowych

Bogatynia, Dolnośląskie

Oferujemy kompleksową organizacje usług pogrzebowych po cenach konkurencyjnych, zapewniając godne warunki ostatniej posługi.

Brak zdjęcia

ARKA Anna Rotowska

Warszawa, Mazowieckie

Firma ARKA podejmuje działania w kierunku popularyzacji wiedzy o ochronie środowiska. Obejmują one również wymianę informacji i edukację w zakresie gospodarki wodno-ściekowej.

Brak zdjęcia

Działamy w branży architektonicznej, konstrukcyjnej i technologicznej oraz w kooperacji projektów branży elektrycznej i sanitarnej.

Brak zdjęcia

Zakład Kamieniarski Zbory Zajmujemy się produkcją wszelkich wyrobów z kamienia naturalnego.

Brak zdjęcia

PPUH Euro-Granit

Gniewkowo, Kujawsko-pomorskie

Firma "Euro-Granit" rozpoczęła działalność w marcu 1972 roku.

Brak zdjęcia

Firma HYDROKRET świadczy specjalistyczne usługi z zakresu wykonywania przewiertów poziomych sterowanych pod wszystkimi przeszkodami terenowymi i ciekami wodnymi oraz pod kanalizację sanitarną grawitacyjną.

Brak zdjęcia

UNI-ESCO Jarosław Rejlich

Warszawa, Mazowieckie

Ekologia Audyt Energetyczny, Ekologia-audyt, Termomodernizacje Analizy Ekonomiczne, Oświetlenie Dróg, Analizy Oszczędności Energii

Brak zdjęcia

Biuro rachunkowe JMR S.C.

Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „JMR” s. c. Jarosław Kapała & Robert Kapała w obecnym kształcie spółki cywilnej istnieje na polskim rynku od 01.01.1994r. Powstałej z połączenia kilku firm zajmujących się różnymi działalnościami gospodarczymi. Jesteśmy firm

Brak zdjęcia

Eleonora Tubis Kancelaria Adwokacka

Kraków, Małopolskie

Kancelaria adwokacka Eleonory Tubis z siedzibą w Krakowie świadczy usługi prawne z zakresu szeregu dziedzin prawa: cywilnego, gospodarczego, administracyjnego, budowlanego, prawa pracy oraz prawa karnego na rzecz osób fizycznych, jak i przedsiębiorców zar

Brak zdjęcia

P.H.U.Marex

Chorzów, Śląskie

P.H.U.”MAREX” jest firmą która działa na rynku od 1991r. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Chorzowie. Zasięg działania obejmuje całą Polskę, a głównie województwo Śląskie.

Zakład Pogrzebowy Bogatynia (dol)
konte