Firmy z branży - ZDROWIE I URODA

Brak zdjęcia

BioStyl Gabinety Lecznicze

Pniewy, Wielkopolskie

Gabinety Lecznicze Biostyl istnieją od roku 1998. Działamy na terenie Wielkopolski. Systematyczne szkolenia w ojczyźnie aparatu Bicom pozwalają nam na ciągłe podnoszenie kwalifikacji oraz jakości i zakresu świadczonych usług.

Brak zdjęcia

HB Polska jest producentem oraz dystrybutorem renomowanego sprzętu zapewniającego komfort otoczenia i pozwalającego dbać o zdrowie.

Brak zdjęcia

Ginekologiczno-Położniczy • Neonatologiczny • Intensywnej Terapii Noworodka • Pediatryczny • Chorób Wewnętrznych I, II, III • Urologiczny (Stowarzyszenie PRO-URO) • Anestezjologii i Intensywnej Terapii • Kardiologiczny z Pracowniami:

Brak zdjęcia

Centrum Medyczne ENEL-MED S.A. to polska firma rodzinna, działająca na rynku usług medycznych od 1993 roku. Obecnie posiadamy przychodnie w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Łodzi i we Wrocławiu, oddziały i pracownie diagnostyczne na terenie całej Polski, a

Brak zdjęcia

Firma MERA-BOX P.H.U. oferuje szeroki asortyment sprzętu medycznego, rehabilitacyjnego, wellness & SPA oraz fitness.

Brak zdjęcia

Prowadzimy treningi personalne dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Zapewniamy konsultacje w zakresie treningu, diety i suplementacji. U nas nie podpisujesz umów, także możesz dostosować długość karnetu do własnych potrzeb.

Brak zdjęcia

Studio tatuażu Ja Tej Tattoo – Poznań – woj. wielkopolskie. Nasz lokal znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji, w bezpośrednim sąsiedztwie ścisłego Centrum Poznania, przy ul. Bukowskiej 32.

Brak zdjęcia

Studio urody Alessandro

Poznań, Wielkopolskie

Pracujemy na najlepszych produktach, ufamy tylko renomowanej marce i posiadamy niezbędną wiedzę oraz doświadczenie

Zakład Pogrzebowy Bogatynia (dol)
konte